İkinci Beta Süreci

Just Roleplay ekibi tarafından yapılan duyuruların ve bilgilendirmelerin bulunduğu bölüm.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Calabresi
Mesajlar: 65
Kayıt: 05 Ağu 2018, 12:41
İletişim:

İkinci Beta Süreci

Mesaj gönderen Calabresi » 28 Eki 2018, 21:07

Herkese selamlar.

2017'nin son çeyreğinde gerçekleştirdiğimiz beta test üzerinden uzunca bir süre geçti ve bu süreç içerisinde çok fazla revizyon yapıp, bambaşka bir oyun deneyimi sunacak olan bir oyun modu hazırladık.

Önceki web tabanlı oyun deneyimini tamamen sonradan eklenmek üzere devre dışı bırakıp, tüm imkanları oyun içerisinde sağlayacak olan bahsettiğimiz revizyonlara uğramış Just modu için tekrardan beta test sürecini başlatma zamanı geldi. Bu sürece katılmak isteyen oyuncuların başvurularını önümüzdeki hafta boyunca kabul edip, sonraki hafta beta test aşamasını başlatmak istiyoruz.

Beta süreci boyunca sunucu sürekli açık olacak ve beta oyuncuları tüm Just Roleplay deneyimine erişebiliyor olacaklar. Bu oyunculardan beklentilerimiz şunlar olacak;

  • Sunucuya giriş anından itibaren, nasıl bir oyun deneyimlediklerini not etmeleri ve bu deneyimlerini bizimle paylaşmaları.
  • Bulabildikleri tüm hile veya eklenti programlarını yükleyip, Just üzerinde bu hile veya diğer eklentilerin testlerini yapmaları.
  • Rastladıkları tüm hataları bizlere bildirmeleri.
  • Tüm eksik sistem tanıtımı ve yazılabilecek ek materyal fikirlerini bizlere bildirmeleri.
  • Bu süreci ve deneyimlerini beta oyuncuları dışındaki oyuncularla paylaşmamaları.

Beta sürecine katılan oyuncular; Discord sunucusu üzerinde sunucu açıldıktan sonra da kalacak olan bir rol (Beta Oyuncusu) alacak, oluşturacakları tüm karakterlerde özel bir başarım ("Evrenin yaratılışına şahit oldum...") kazanacak, oyuna ekleyeceğimiz bazı özel IC sırlar (easter egg!) ile ilgili ipuçlarına erişecek ve özel Discord kanallarına erişim sağlayabiliyor olacaklar.

Başvuru yapmak için yapmanız gerekenler çok basit; Discord sunucusu üzerinde herhangi bir yönetici veya oyun yetkilisine mesaj atarak beta sürecine katılmak istediğinizi belirtip sizlere yöneltilecek bazı soruları cevaplamak.

Eğlenceli bir beta dönemi geçirmek dileğiyle.

Cevapla