Birden Fazla Karakter İsmi Kullanımı hk.

Just Roleplay ekibi tarafından yapılan duyuruların ve bilgilendirmelerin bulunduğu bölüm.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Renard
Mesajlar: 13
Kayıt: 12 Ara 2018, 23:22
Konum: Türkiye

Birden Fazla Karakter İsmi Kullanımı hk.

Mesaj gönderen Renard » 31 Oca 2019, 23:50

Merhaba Just Roleplay üyeleri. Bildiğiniz gibi her alanda yenilikler getirmeye çalışıp, SA-MP platformu içerisinde hiç görülmemiş bir roleplay zevki yaratmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Birden fazla karakter ismi kullanımı kulağa garip geliyor, değil mi? Ayrıca aranızda SA-MP'ın altyapısı sebebiyle bunun direkt olarak mümkün olmadığını bilenlerde elbette olacaktır. Ancak evet, birden fazla karakter ismi sunucuda yer alabilecek. Örnek olarak iki tane Kenneth Nordberg, Anthony Calabresi sunucuda aynı anda kayıtlı olabilecek ve aynı anda sunucuda bulunabilecekler.

Ancak sistemin suistimal edilebilirliğinin farkındayız, bunun içinde karakter oluşturma ekranında bir takım değişikliklere gittik.

Karakter oluşturma ekranı değişikliği
Karakter oluştururken, eğer şehirde bulunan bir karakter oluşturmak istiyorsanız, orada size maalesef engel olmak zorunda kalacağız. Bu durumda yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Forum üzerinde başvuru kısmında, isim kullanım talebi formu doldurarak ekip üyeleri tarafından talebinizin yanıtlanmasını beklemek. Ancak unutmayın ki, ekip üyelerinin kullandığı karakterler direkt olarak özel kapsüllerde şifrelenerek kullanıma kapatılmıştır.

Hey, karakterimin başka birisi tarafından kullanılmasını istemiyorum!
Elbette bunun içinde bir takım çalışmalarımız oldu. Bağış panelinden yapacağınız bağış karşılığında belirttiğiniz karakter adının sadece size açık kalmasını sağlayabilirsiniz. Karakterinizin yasaklanma yada değiştirilme durumunda aktarım sağlanmayacağı, tek bir karaktere özel olacağını hatırlatmakta fayda var.


51. Bölgeden,
join law

Cevapla