Forum Açılışı! (18.05.2019, Cumartesi 21:00]

Just Roleplay ekibi tarafından yapılan duyuruların ve bilgilendirmelerin bulunduğu bölüm.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
dreamz
Mesajlar: 53
Kayıt: 05 Ağu 2018, 15:05
Konum: Ankara / Türkiye

Forum Açılışı! (18.05.2019, Cumartesi 21:00]

Mesaj gönderen dreamz » 18 May 2019, 19:24

Selam Just Halkı!

Yapmayı planladığımız güncelleme haftasının sonuna geldik ve söz verdiğimiz gibi bugün saat 21:00'da forum açılışını gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bakım sürecinde internet sitesi ve forumda değişikliklere, güncellemelere gittik. Platform için yeni bir forum teması hazırladık ve rage sunucumuzla internet sayfalarımızın bağlantısı için bir alt yapı oluşturduk. Bu süreçte ekibimize katılan yeni arkadaşlarımız oldu. @cho95 ve @blaze Oyun Yetkilisi grubunda Just ekibinin bir parçası oldular. Çalışmaları hızlandırmak ve daha iyi hizmet verebilmek için forum açılışıyla birlikte Destek Ekibine başvuruları da açacağız. Kısa bir form ile bu ekibin bir parçası olmak isteyen oyuncularımızı kriterlerimize göre seçerek ekibe dahil edeceğiz.

Peki bu bakım sürecinde neler yapıldı?
- 2 adet yönetici Just Roleplay ekibine katılım sağladı.
- Sunucu & oluşum politikalarında güncellemelere gidildi.
- Araç fiyatları tekrardan güncellenerek bir liste halinde forumda yayınlandı.
- Forum üzerinde eksik olan kategoriler ve konular eklendi ve var olan konularda değişikliklere gidildi.
- PD Forumu olarak kullandığımız pd.just-roleplay.com pasife alındı ve tüm konular ana foruma taşındı, forum açılışı ile birlikte paralel olarak departman başvurularıda açılacak.
- @blaze tarafından düzenlenen yeni foruma entegre edildi.
- Oyun modunda güncellemelere gidildi. (Yapılan tüm güncellemeler güncelleme notları altında ayrı bir başlıkta paylaşılacak.)

10 Kasım 2016 tarihinde çıktığımız bu yolda platform olarak kayda değer ilerlemeler kaydettik. 19 Şubat 2019 tarihinde aktifleştirdiğimiz sunucularımızla yaklaşık 3 aylık süreçte oyuncularımıza kesintisiz hizmet verdik. Kalıcılık & güvenilirlik mottosu ile çıktığımız bu yolda oyuncularımızın emeklerini korumak ve platformu büyütmek en öncelikli işimiz oldu ve var olan oyuncu sayısına bakıp pes etmek yerine geleceğe dönük yatırımlar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bugün (18.05.2019, Cumartesi) saat 21:00'da forum açılışında görüşmek üzere! Herkesi bekliyoruz!

Kilitli